הנשמה נשברת…

הנה, האם פעם הרגשת שאתה מנוהל על ידי מערכת או כח מסוים? אם לא, אז תדע שכך הדבר נעשה בדיוק! אין לך שום דבר בחייך שאתה הוא זה שמחליט לגביו, כמו מה תלמד באוניברסיטה ועם מי תתחתן ושמות ילדיך מה יהיו ומה תאהב לאכול ולשתות, ולצייר ולרכוש ולמכור, ולעסוק דווקא בספורט כזה ולא האחר. כולם הם ממש ממש לא החלטותיך! וזאת משום ואלו ועוד שכמותם, הקשורים כולם אליך, הם כולם כולם כבר קבועים לך ומראש!

ובכן, מכך תשאל לבטח מה אתה כן יכול להחליט ולקבוע? מהו והאם ישנו אותו דבר? מה כתוב בכל ספרי קודש שהם על מה שאני מחליט לגביו בעצמי? שיטת הקבלה מוסרת את המידע לעניין הרגשת חייך, ומסבירה כי אתה חווה כעת דבר הנקרא "רשימו", או "רשימות" בכללות. הדבר אומר כי כל שאתה חווה כעת, הרי כי חווית אותו כבר קודם לכן כשהיית מחובר עם כל האחרים החיים באנושות כנשמה, כשנשמה זו בשלב מסויים פשוט נשברה. וכשנשברה הנשמה למליארדי רסיסים, כל חלק שנשבר עבר מספר מצבים, התרשמויות, בדרכם להרגשת העולם הזה שלנו בו אנו חיים וקולטים מדרך מערכת חמשת החושים.

וכאן מתחיל עניין הבחירה. הנך ברגע זה ממש כרובוט מושלם. כדי לצאת מהגדרה זו, עליך לבחור בסביבת אנשים ששמו להם למטרה להגיע אל  הרוחניות. כשתלך לסביבת אנשים אוהבי ספורט מסויים וכשכל  הזמן עוסקים ודנים וחושבים לענין זה, הרי גם אתה תושפע ותתחיל להיות חושב כמוהם. וכשתתחבר לסביבה שיש לה מטרה להשגת וגילוי הכח העליון , הרי כי תהיה מושפע מהם ותתחיל תיכף כמוהם לרצות רוחניות. כאן הצעד הראשון שלך לקראת מדרגת אדם, כאן הבחירה הראשונה שלך בחיים, לבחור סביבה שתשפיע עליך לחיים רוחניים ודבר זה ישפיע וישנה ממש כל רגע ורגע שבמהלך כל חייך! בהצלחה!

ועוד דבר – סוד האיזון לפי בני ברוךאתה מעוניין לחיות בעולם שבו הטבע מאוזן, גשמים יורדים בזמן בצורה מאוזנת, גם רוחות מנשבות ופועלות באיזון עם הסובב ולא פוגעות והורסות ומשמידות. ובכן לדבר זה יש  הסבר אלייך כיצד להימצא בנעימות מול הטבע, זה המאוזן. ועוד תדע, כי בריאותך יכולה להשתפר פלאים, לא תהיה רגיש לחום אף לקור, תהיה מן סוג של  חזק. רמת הבטחון שלך תגדל למצב עימו תחוש שמחת חיים ובטחון כללי עצום.